Arstide kassaaparaatide kohustus

https://ecuproduct.com Knee Active PlusKnee Active Plus Tõhus viis tervete põlvede taastamiseks ilma valuta

Hallame poodi, kus käivet registreerime, kassaaparaadi abil. Väga sageli soovivad kliendid maksta ostetud kaupade eest välisvaluutas, tavaliselt eurodes. Kas kassas olev register on muus valuutas?

Seoses kunstiga. 111 jagu Käibemaksuseaduse 3a punkti 1 kohaselt peavad käibemaksukohustuslased, pidades arvestust kassaaparaatide abil, välja printima kviitungi või arve müügi kohta, samuti koostama kliendile trükitud dokumendi.

Paragrahvi 10 lõikes 3 1 punkt 14 tehniliste tingimuste kohta, ka siis, kui § 8 lõikes 1 Kassaaparaatide määruse 1 punktis 14, mis sisaldab teavet, mis peaks olema fiskaalkontol, peame kohustuslikult märkima, millises valuutas müük registreeritakse, vähemalt kogu brutomüügi ulatuses.

Peamised kriteeriumid ja tehnilised tingimused, millele kassaaparaadid peavad vastama, on esitatud tehniliste tingimuste kohta määruse 2. jaos.

Seega on sisuliselt § 14 lg. Selle õiguse 1 kohaselt peaks muu hulgas olema ka taimede müügiprogramm funktsioon: võimaldab maksumaksjal muuta valuuta nime, milles müük registreeritakse, või selle lühendit, samuti programmeerida antud muudatus eelnevalt, sisestades muudatuse aja ja aja; salvestades maksumälus teises valuutas müügiaruannete pidamise alustamise hetke ja aja ning konverteerides ka müügi brutosumma välisvaluutadesse, konverteerimise tulemus koos vahetuskursiga ja makse esitamine tuleb fiskaalkontole seada pärast fiskaallogo koos ühikute märkimisega ; ümberarvestus tuleb läbi viia vähemalt kuue kümnendkoha täpsusega ja teisendusefekt tuleb ümardada kahe kümnendkoha täpsusega.

Spetsiaalselt välisvaluuta nimetuste lühendite tähistamiseks on tähised, mida kasutab teie Poola pank.

Niisiis, kui maksumaksja kavatseb müüa materjale välisvaluutatasu maksvate tarbijate olukorrale, siis reeglina peab neil olema võimalus omada kassaaparaati, mis on varustatud positsiooniga, mis võimaldab vahetuskursi konverteerida.

Uuringus korduvalt taasesitatud vormide põhjal võib järeldada, et ostetud esemete hind tuleb samalaadne eurodes, hooajal, kuna lepingute väärtus näidatakse zlottides. Käibemaksu töötavad määrused ei reguleeri küsimust, millisele vahetuskursile peame vastama, et konverteerida Poola zlotti eurodeks.